'Kastamonu’yu tümüyle bunun dışında tutuyoruz'

Lüks bir araçta uyuşturucu madde kullanırken çekilmiş video görüntüsünün kamuoyuna yansımasıyla Türkiye genelinde ve Kastamonu’da gündem olan Kastamonu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler eski müdürü aynı zamanda AK Parti Genel Merkezi eski büro personeli Kürşat. A.'yla ilgili Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da konuştu

'Kastamonu’yu tümüyle bunun dışında tutuyoruz'

 


KÜRŞAT A. OLAYINI DEĞERLENDİREN CHP GENEL BAŞKANI:

'Kastamonu’yu tümüyle bunun dışında tutuyoruz'

 

Lüks bir araçta uyuşturucu madde kullanırken çekilmiş video görüntüsünün kamuoyuna yansımasıyla Türkiye genelinde ve Kastamonu’da gündem olan Kastamonu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler eski müdürü aynı zamanda AK Parti Genel Merkezi eski büro personeli Kürşat. A.'yla ilgili Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da konuştu. 

CHP Grup Toplantısı’nda bu konuya değinen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti’nin ilk günden bu yana hep değerler üzerinden siyasi propaganda yürüttüğüne dikkat çekti ve  “Ortaya çıkan tablo bizim değerlerimizle barışık bir tablo değildir. Bu bir vurgun tablosudur” ifadelerini kullandı.

 

''KASTAMONU’YU TÜMÜYLE BUNUN DIŞINDA TUTUYORUZ''

 

Kastamonuluların tabloyu çok iyi bildiğine işaret eden Kılıçdaroğlu “Bütün Kastamonuluların benim başımın üzerinde yeri vardır. Milli kurtuluş savaşında Kastamonu’nun ne yaptığını çok iyi biliyorum. Orada verilen mücadeleyi de biliyorum. Kuvay-i Milli’ye silahların nasıl geldiğini ve nasıl yönlendirildiğini de çok iyi biliyorum. Dolayısıyla Kastamonu’yu tümüyle bunun dışında tutuyoruz. Ama iktidar hep değerlerden söz ediyor. Hangi değerler? Bizim tarihimizde böyle bir değer var mı? Balık baştan kokar demişler. Baştan da kokuyor zaten” dedi.  (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER