'Kastamonu'muzun gözbebeği'

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, görevlerine yeni başlayan Kastamonu Havalimanı Müdürü Yılmaz Hacıoğulları ve Müdür Yardımcısı Mustafa Şabanoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

'Kastamonu'muzun gözbebeği'

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, görevlerine yeni başlayan Kastamonu Havalimanı Müdürü Yılmaz Hacıoğulları ve Müdür Yardımcısı Mustafa Şabanoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

''BÖLGENİN GÖZBEBEĞİ HALİNE GELMİŞTİR''

Kastamonu Havalimanı'nda incelemelerde bulunan Akif Güzel, havalimanı envanterinde yer alan teknik destek araçları hakkında bilgi aldı. 110 milyon liralık bir yatırımla Kastamonu'ya kazandırılan havalimanındaki ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Merkez İlçe Başkanı Güzel, ''Kastamonu'muzun gözbebeği olan Kastamonu Havalimanını gezerek çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Havalimanında dünya standartlarında her an göreve hazır ve milli imkanlarla üretilen araçları yerinde inceledik. 110 milyon TL'lik bir yatırımla hükümetimiz tarafından Kastamonu ya kazandırdığımız yatırım ile ilimiz bölgenin gözbebeği haline gelmiştir'' dedi.

''ENGELLEMEYE ÇALIŞANLARA İNAT ÇALIŞACAĞIZ''

Sadece tarifeli seferlerde değil yangın söndürme helikopterleri ve uçaklarının da kullandığı havalimanımız geçtiğimiz sene Taşköprü de çıkan orman yangınının söndürülmesi çalışmaları için Kastamonu'ya gelen yangın söndürme helikopterleri ve uçağına da kullanım alanı sağlamıştır. Pandemi dönemi sonrasında uçuşların normale dönmesiyle birlikte havalimanımız tam kapasite ile çalışmaya başlayacaktır. Şuan haftanın 3 günü İstanbul'a Türk Hava Yolları tarafından tarifeli uçuşlar devam etmektedir.  Böyle bir yatırıma ne gerek var, boşuna masraf diyerek her fırsatta yatırımları eleştiren ve engellemeye, karalamaya çalışan zihniyete inat bizler çalışmaya ve Kastamonu'muz için daha da iyisini sağlamaya devam edeceğiz'' ifadelerine yer verdi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER