İnan'dan Sayıkoğlu'na teşekkür plaketi

AK Parti Kastamonu il Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı 148'üncü AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı

İnan'dan Sayıkoğlu'na teşekkür plaketi

AK Parti Kastamonu il Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı 148'üncü AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.  

Toplantı sonrasında AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketinin başladığı günden bu yana parti teşkilatı ile bölgede bulunan Gençlik Kolları Başkanı Sayıkoğlu’na teşekkür plaketi verdi.

"BİZ, BÜYÜK BİR MİLLET, BÜYÜK BİR DEVLETİZ"

Sel felaketinin başladığı günden bu yana afet bölgesinden yarılmadıklarını söyleyen Sayıkoğlu, "Milletimizin zor zamanlarında her zaman yanlarında olduk ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yaraları hep birlikte saracağız. Bizler Ak Gençlik olarak büyük bir aileyiz. Çevre illerden yardımımıza gelen ve bu dönemde Bozkurt halkımızın yanında bizlerle beraber olmaya çalışan tüm teşkilat mensubu kardeşlerime, başkanlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Biz, büyük bir millet, büyük bir devletiz. Biz, insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışı içinde, milletimize insanımıza değer veren, milletimizin derdiyle dertlenen, acılarına kederlerine ortak olan ve medeniyetimizin bizlere bıraktığı şanlı mirasa sahip çıkan bir anlayıştan geliyoruz. Biz, halkımız için varız. Her zaman bu necip milletin yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER