‘Hangi yolu denerseniz deneyin fark etmeyecek’

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde gösteri yapan komandoların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini tutmasının ardından CHP'den gelen tepkilere AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü de cevap verdi

‘Hangi yolu denerseniz deneyin fark etmeyecek’

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde gösteri yapan komandoların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini tutmasının ardından CHP'den gelen tepkilere AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü de cevap verdi.

Başkan Ünlü, şu ifadelere yer verdi; "Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerinde komandolarımız tarafından; Türk bayrağı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın posterinin de birlikte açılması, ilimizdeki CHP milletvekili ve il başkanını rahatsız etmiş. Sosyal medya üzerinden türlü açıklamalarla olumsuz bir algı operasyonu yaratmaya çalışan Baltacı ve Erbilgin’e iki çift lafımız olacak elbet. Siz isteseniz de istemeseniz de, kabul etseniz de etmeseniz de; Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin Cumhurbaşkanı ve Başkomutanı’dır. Önce bunu kabul edecek ve içinize sindireceksiniz. İstediğiniz kadar atın tutun. Hangi yolu denerseniz deneyin fark etmeyecek. Bu ülkenin 2023 ve 2053 hedeflerine giden kutlu yolunu tıkayamayacaksınız, başaramayacaksınız. Türk düşmanı ülkelerin, iç karışıklığa sebebiyet veren terör örgütlerinin, dernek ve vakıf adı altında bağımsızlığımıza göz diken hain topluluklarının bayrak ve flamalarından rahatsız olmayanların, bu ülkenin Cumhurbaşkanı ve askerin Başkomutanı’nın fotoğraflarından rahatsızlık duymasının ne anlama geldiğinin yorumunu, aziz milletimize ve kıymetli vatandaşlarımıza bırakıyorum. Bu ülkeyi bölmeyi, insanlarımızı kutuplaştırmayı, gençlerimizin beyinlerini yıkamayı ve bu büyük milletin aydınlığa çıkan yolda verdiği mücadeleyi engelleyemeyecek ve bu yükselişin önünü kesmeyi başaramayacaksınız. Şunu bilin ki Cumhurbaşkanımız, büyük lokmadır. Adını ağzınıza alırken dikkat edin ki, boğazınıza takılmasın." (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER