Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

‘Halk perişan halde’

DEMOKRASİ ve Atılım Partisi (DEVA) Kastamonu İl Başkanı Hüseyin Canal ve il yöneticileri, İnebolu’da esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi

14 Ocak 2021 Perşembe 10:59
‘Halk perişan halde’
 

İNEBOLU'DA İNCELEMELERDE BULUNAN DEVA İL BAŞKANI CANAL:

‘Halk perişan halde’

DEMOKRASİ ve Atılım Partisi (DEVA) Kastamonu İl Başkanı Hüseyin Canal ve il yöneticileri, İnebolu’da esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

DEVA Partisi İl Teşkilatı, İnebolu’da kurum, esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştirdi. İl Başkanı Hüseyin Canal, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Günaydı, İnebolu İlçe Başkanı Uğur Ergün, Merkez İlçe Başkanı Vedat Musaoğlu ve il yönetim kurulu üyelerinden Mehmet Kulaoğlu, Şevket Yılmaz ve Mustafa Zengin ile birlikte İnebolu Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şakir İşeri, İnebolu Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çakılcı ve İnebolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çömlekçioğlu’nu makamlarında ziyaret ederek devamında İnebolu yerel basına ziyaretlerde bulundu.

“İNSANLAR HAYATİ İHTİYAÇLARINI ALIRKEN BİLE GÜÇLÜK ÇEKİYORLAR”

Ziyaretlerden sonra İnebolu esnaflarını gezen Hüseyin Canal ve teşkilatı, esnafın sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi. Ziyaretlerin ardından konuşan Canal; “Halk perişan halde. İnsanlar hayati ihtiyaçlarını alırken bile güçlük çekiyorlar. Ülkenin kötü yönetilmesi sonucu olarak oluşan ekonomik kriz ve üzerine gelen korona salgını, halk ve esnaf iflas derecesine gelmiş durumda. Esnaf, gün geçtikçe faizlenen kredi borçlarını, dükkan kiralarını ve vergileri ödeyecek gücü kalmamış. Bir an önce esnafa kira desteği, kredilerin faizsiz ve ilk yıl ödemesiz bir şekilde uzun vadeye yayılarak ödenmesi sağlanmalıdır” dedi. (Bülten)

Anahtar Kelimeler: ‘Halk Perişan Halde’

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV