Müzik indir

25 Kasım 2020 Çarşamba

‘Böyle giderse, hastane kapasitesi yetmeyecek’

Çınar: MHP köprüden önceki son çıkış

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, milletvekili adayı Cihan Çetin ve beraberindeki heyet Cide ilçemizde ziyaretlerde bulundu.

29 Ekim 2015 Perşembe 12:38
Çınar: MHP köprüden önceki son çıkış
 Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, milletvekili adayı Cihan Çetin ve beraberindeki heyet Cide ilçemizde ziyaretlerde bulundu. Esnaf ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret eden MHP heyeti 1 Kasım’da erken seçim için destek istediler.
Ziyaretleri sırasında esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, MHP’nin köprüden önceki son çıkış olduğunu ifade etti.
1 Kasım seçimlerinin ülkenin kader seçimi olduğunu belirten Çınar, “Önümüzdeki Pazar günü gerçekleşecek olan seçim, ülkemiz ve milletimiz için adeta bir kader seçimi olma özelliği taşıyor. AKP'nin soysuz politikaları yüzünden; Milli güvenlik duvarlarımız yıkılmış, milli his ve hassasiyetlerimiz aşındırılmıştır. Milli kimlik ve geleceğimiz rehin alınmıştır. Tehlike büyüktür. Cumhuriyet tarihinde bir ilk yaşanarak 10 Ekim günü Ankara'nın göbeğinde canlı bombalar patlamıştır. Bu sıradan bir hadise değildir. Biz teröristlerden insaf beklemez, merhamet dilenmez; kiralık katillere hak ettiği ders ve cezayı korkusuzca veririz. Mevzu Türklük ve Türk milletiyse, gözümüzü ne daldan ne de budaktan sakınırız. Çünkü biz Türkiye'nin yılmaz bekçileri Milliyetçi Hareketiz. Bölücülüğü ve terörün kökünü kazımak için tek ihtiyacımız yüce Türk milletinin ‘ülkenin geleceğine’ sahip çıkması ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne güçlü destek vermesidir” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV