Müzik indir

25 Kasım 2020 Çarşamba

‘Böyle giderse, hastane kapasitesi yetmeyecek’

Çınar: “Geçmişini gömlek gibi değiştirenlere benzemedik”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar beraberindeki MHP heyeti ile seçim çalışmalarına hızla devam ediyor.

30 Ekim 2015 Cuma 13:30
Çınar:  “Geçmişini gömlek gibi değiştirenlere benzemedik”
 Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar beraberindeki MHP heyeti ile seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. 1 Kasım seçimlerine günler kala kapı kapı, sokak sokak gezerek seçmenle bir araya geldiklerini ifade eden Çınar, “Dürüst bir iktidar istiyorsak topyekun MHP'ye evet diyelim” dedi. 
MHP'nin hiçbir zaman umut tacirliği yapmadığını ifade eden Çınar, "Ne dediysek oyuz. Geçmişini gömlek gibi değiştiren ilkesizlere benzemedik. Sabah söylediğini akşam olmadan yalanlayan, karakterini alavere dalavere üzerine inşa eden ikiyüzlülerden olmadık" dedi. 
PKK ve IŞİD tehdidinin iktidarın suçu olduğunu vurgulayan Milletvekili Çınar sözlerine şu şekilde devam etti; "Açılım ve Suriye politikaları yanlış  gidince seçmen mi suçlu oluyor gidişattan. Bir kere de özür dileriz, iyi niyetle başladık, istediğimiz gibi gitmedi deyin. Kimseyi dinlemeyip, her türlü adımı atıp yanlış gidince başkalarını suçlu ilan ediyorlar. 
Hep algı yönetimi, hep zeytinyağı gibi üste çıkma çabası, hep başkaları suçlu, bunlar hep sütten çıkma ak kaşık. Tövbe estağfurullah, günahtan münezzeh kutsal bir partiyi ilk kez görüyorum. Terör şiddetini artırınca seçim hükümeti, açılışlara gidince AKP hükümeti oluveren çok yüzlü insanlar partisi. 
O kadar ki, Soma faciası ile ülkenin bir üniversitesi bilirkişi raporu hazırlıyor, iktidarın oradaki vebali yüzde 5. O kadar yani. Sanki taşeron işçiliği, güvenliksiz çalışma ortamı Merkel'in suçu. Biraz daha uğraşılsa işçiler suçlu ilan edilecek. 
AKP iktidarında işler iyi giderse onlardan, kötü giderse faturası vatandaşa çıkacak her zaman ki gibi. Böyle bir yönetimi lâyık görmeyelim kendimize. Geleceğimizi, huzurumuzu, vatanımızın birliğini, dirliğini düşünelim. Maceraya son verelim. Topyekûn MHP'ye evet diyelim.” (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV