Müzik indir

24 Ekim 2020 Cumartesi

CHP'DEN KUAFÖRLERE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanlığı, korona virüs salgını nedeniyle yaklaşık 2.5 aydır iş yerlerini kapalı tutmak zorunda kalan berber ve kuaförleri yasağın sona erdiği ilk gün ziyaret ederek maske dağıttı.

12 Mayıs 2020 Salı 13:29
CHP'DEN KUAFÖRLERE ZİYARETCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanlığı, korona virüs salgını nedeniyle yaklaşık 2.5 aydır iş yerlerini kapalı tutmak zorunda kalan berber ve kuaförleri yasağın sona erdiği ilk gün ziyaret ederek maske dağıttı.

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, İl Başkanı Hikmet Erbilgin ile il ve ilçe yöneticilerinden oluşan CHP heyeti, merkez ilçede faaliyet gösteren 200’e yakın berber ve kuaförü iş yerlerinde ziyaret ederek bol kazanç diledi ve maske paketi hediye etti.

CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Yaklaşık 2.5 aydır işyerlerini salgın nedeniyle kapalı tutmak zorunda kalan ve bugün yeniden hizmete başlayan kuaför ve berberlerimize maske hediye ettik. Ekonomiden siyasete, spordan müziğe hemen her konuyu paylaştığımız kuaför ve berber arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağız” ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler: CHPDEN KUAFÖRLERE ZİYARET

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV