Cem Uzan, esnafı görüntülü ziyaret etti

SİYASİ sığınma hakkı aldığı Fransa'da hayatını sürdüren eski Genç Parti Lideri Cem Uzan, tablet bilgisayar aracılığıyla Kastamonu'daki kent esnafını ziyaret etti

Cem Uzan, esnafı görüntülü ziyaret etti

 

Cem Uzan, esnafı görüntülü ziyaret etti

SİYASİ sığınma hakkı aldığı Fransa'da hayatını sürdüren eski Genç Parti Lideri Cem Uzan, tablet bilgisayar aracılığıyla Kastamonu'daki kent esnafını ziyaret etti. Uzan, Genç Parti Kastamonu İl Teşkilatının yaptığı esnaf ziyaretlerine, yaşadığı Fransa'nın başkenti Paris'ten görüntülü olarak katıldı. Uzan, salgının etkisinin azaldığı takdirde, önümüzdeki günlerde esnaf ziyaretlerinin tüm Türkiye'de devam edeceğini söyledi. Geçen haftada görüntülü olarak Ankara'da esnaf ile görüşen Uzan, Türkiye'ye ne zaman döneceğini sorulması üzerine "En doğru zamanda döneceğim" yanıtını vermişti.

Genç Parti İl Başkanlığı'nın düzenlediği görüntülü konuşma organizasyonunda esnafla buluşan Cem Uzan, vatandaşların dertlerini dinledi.

HAKAN UZAN YENİ GENEL BAŞKAN SEÇİLMİŞTİ

Genç Parti'nin, 2 Temmuz 2020 günü yapılan 5. Olağan Kongresi'nde Ankara'da gerçekleştirilmiş, Cem Uzan'ın kardeşi Hakan Uzan yeni genel başkan seçilmişti. Ayrıca kongrede alınan kararla, parti logosuna Cem Uzan'ın imzası eklenmişti.

Cem Uzan ise kongrede şunları söylemişti; “Ben sizleri çok özledim umarım sizler de beni özlemişsinizdir. Türk insanı için Türk milleti için kolları sıvadık tekrardık. Bazı gerçekleri çırılçıplak konuşmakta fayda var. 17 senedir büyük bir mağduriyet yaşamaktayım. Ergenekon kumpasını balyoz kumpasını herkes biliyor. Nerede o Ergenekon’un savcısı? Takdir Türk milletinindir. İlk kumpas Uzan ailesine kurulan kumpastır. Telsimi yağmaladılar, barajları çaldılar. Hepsinin belgesi var. Star TV yandaşlara bedavadan verildi. Ben hayatımla tehdit edildiğim için sürgüne gittim. Benimle ilgili bir tane mahkumiyet kararı yoktu ben çıktığımda. Alnım açık başım dik.” (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER