Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

''Çalınmadık kapı bırakmayacağız''

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrede Kastamonu AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olan İbrahim Oğuzhan Sayıkoğlu, ilk açıklamasını yaptı

10 Şubat 2021 Çarşamba 11:44
''Çalınmadık kapı bırakmayacağız''
 

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI'NDAN İLK MESAJ:

''Çalınmadık kapı bırakmayacağız''

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrede Kastamonu AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olan İbrahim Oğuzhan Sayıkoğlu, ilk açıklamasını yaptı.

 

AK Parti bayrağını daha da yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacaklarını söyleyen Sayıkoğlu, ''AK Parti kuruluşundan bugüne dik duruşunu içerde ve dışarda koruyan, nerede bir mazlum görse yardımına koşan, nerede bir haksızlık görse orada olan, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli siyasi hareketidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘AK Parti milletimiz tarafından kurulan, sahibi de milletimizin bizatihi kendisi olan bir partidir’ sözleriyle tüm hemşerilerimizin ve genç kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız'' dedi.

''TÜRKİYE, YENİ BİR DÖNEME MERHABA DİYOR''

Türkiye'nin yeni bir döneme merhaba dediğini iddia eden Başkan Sayıkoğlu, şöyle devam etti; ''İnanıyoruz ki bunun öncüleri bizler olacağız. Kongreler, siyasi partilerin bayram günleridir. AK Parti gibi bir davası, bir derdi, bir yürek sızısı olanların partisinde kongreler; hep bir zarafetin, güzelliğin zirveye çıktığı günlerdir. Bizim kongrelerimiz bir bayrak yarışıdır. Güçlü olacağız, hep birlikte kardeşçe, ülkemiz, memleketimiz ve milletimizin huzuru için çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın biz gençlere atfettiği 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda teşkilatımız ile birlikte durmadan, yorulmadan, çalışmalarımıza başlayacağız. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız, söz veriyorum.'' (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV