'Adam kayırma saltanatı sonlanacak'

İYİ Parti’nin aylık olağan toplantısı hafta sonu Tosya’da yapıldı

'Adam kayırma saltanatı sonlanacak'

İYİ Parti’nin aylık olağan toplantısı hafta sonu Tosya’da yapıldı.İl Başkanı Mehmet Çıvgın, İl Teşkilat Başkanı Volkan Muharrem Hasanusta, İl Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanı Beyhan Kellecioğlu, İl Muhasibi Mustafa Gazoğlu, Mahalli İdarelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Muzaffer Poyraz, Tosya İlçe Başkanı Ali Orhan Kıral ve İlçe yönetimi, mahalle başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen Temmuz ayı ilçe teşkilat toplantısı yapıldı ve toplantıda Tosya’da mahalle başkanlığına yapılan atananların ardından mahalle başkanlarına atama sertifikaları verildi.
İYİ Parti Tosya İlçe Başkanlığının Temmuz ayı değerlendirme toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Çıvgın, ülke genelinin siyasi analizini yaptığı konuşmasında iktidarı sert dille eleştirerek geleceğin parlak ve İyi Türkiye’sini İYİ partili kadroların kuracağını ve yokluk, sefalet, adaletsizlik, eşitsizlik ve adam kayırma saltanatına son verileceğini söyledi.


Ülke genelinde olduğu gibi Tosya ilçesinde de İYİ Parti’nin halk tarafından büyük teveccüh gördüğüne dikkat çeken Başkan Çıvgın, iktidarın İYİ Parti’nin ayak seslerini duymaya başladığını söyledi. İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Ali Orhan Kıral da partinin ilçe teşkilatı olarak yaptığı çalışmalara değinmesinin ardından katılımlarından dolayı başta İl Başkanı Mehmet Çıvgın ve tüm il teşkilatı mensuplarına teşekkür etti. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER