banner38

banner46

banner47

25 Mayıs 2020 Pazartesi

ŞİMDİ KONUŞUN

14 Mayıs 2019, 09:52
ŞİMDİ KONUŞUN
Serkan HORUZ
Kastamonuspor 1966, oldukça yorucu bir sezonu hiç olmaması gereken bir noktada sonlandırdı.

Bu takımın, bu futbolcu topluluğun hakkı şampiyonluktu, hadi şampiyonluk olmadı bu kadronun en kötü ihtimalle Play-Off şampiyonu olarak 1. Lig’e çıkması gerekiyordu. Neyse şehir olarak bunda da vardır bir hayır deyip önümüze bakacağız.

Takım için sezon bitse de, 1 yıldır konuşmak için fırsat kollayanlar için sezon başladı. İşte şimdi konuşun. Herkes eteğindeki taşları döksün ki; kim haklı, kim haksız buna şehir karar versin.

Şimdi tartışacak neyimiz kaldı. Elimizden bu ligin çok üzerinde bir maliyete kurulmuş kaliteli bir kadro. Başta kulüp başkanı ve futbolcularına olmak üzere borçlu bir takım var.

Bakalım bir takımı gelecek sezon muhafaza edip, üzerine yapacağımız bir, iki nokta transferler gelecek sezona hazırlayabilecek miyiz?

Yoksa bundan önce birçok kez yaptığımız gibi yine birbirimize düşüp, yıllar sonra bu takım yine amatör kümeye düştüğünde biz yıllar önce neredeyse 1. Lig’e yükseliyorduk hikayelerimi anlatacağız birbirimize. Bunu zaman gösterecek.

İşte er meydanı, kim gerçekten Kastamonu ve Kastamonuspor sevdalısı göreceğiz.

CANINIZ SAĞOLSUN

Geride bıraktığımı sezonda Kastamonuspor için saha içerisinde mücadele eden başta teknik direktörlerimiz Ahmet Yıldırım ve Mustafa Çapanoğlu’na ve onların teknik heyetlerine, saha içerisinde hiçbir zaman mücadeleden kaçmayan futbolcu kardeşlerimize Kastamonu halkı adına canı gönülden teşekkür ediyorum.

Dün oynanan karşılaşmanın özelinde yine sahada tekmeye kafasını sokan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir takım vardı. Sizlerin mücadelesine hiç kimse şahit olmasa bir biz şahidiz.

Her ne kadar mücadelenizi şampiyonlukla taçlandıramasanız da sizin canınız sağ olsun.

İnşallah gelecek sezonda bir çoğunuz bu takımın başarısı için mücadele edersiniz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV