Poliklinik hizmeti verecek

Koronavirüs ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge kapsamında illerdeki tüm kamu ve özel sağlık kuruluşları, sokağa çıkma kısıtlamasının dışında tutuldu

Poliklinik hizmeti verecek

ÖZEL ANADOLU HASTANESİ, KISITLAMA GÜNLERİNDE;

Poliklinik hizmeti verecek

 Koronavirüs ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge kapsamında illerdeki tüm kamu ve özel sağlık kuruluşları, sokağa çıkma kısıtlamasının dışında tutuldu. Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, tam kapanma uygulamasının geçerli olacağı 29 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında da kesintisiz poliklinik hizmeti vermeye devam edeceğini açıkladı.

 “Koronavirüs ile Mücadele Kapsamında Sokağa Çıkma Kısıtlamaları - Yeni Kısıtlama ve Tedbirler” genelgesi kapsamında Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, tam kapanma uygulamasının geçerli olacağı 29 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında 08.30-17.30 saatlerinde kesintisiz poliklinik hizmeti vermeye devam edeceğini açıkladı.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı: “Ülkece geçtiğimiz bu zor dönemde tüm sağlık ekibimizle, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi olarak ülkemiz ve ilimiz için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Değerli Kastamonu halkı, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu tarihlerde de kesintisiz sağlık hizmeti alabilmeniz adına resmi tatil günleri hariç tüm polikliniklerimizle hizmetinizde olmayı sürdüreceğiz. Resmi tatil günleri ise acil servisimiz ve yataklı tedavi hizmetlerimiz kesintisiz devam edecektir. Hastanemiz yine Cumartesi günü saat 13.00’a kadar poliklinik hizmeti vermeyi sürdürecektir.''  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER