KBB Uzmanı Dr. Berkant Şerif, hasta kabulüne başladı

Kastamonuluların yakından tanıdığı isimlerden olan ve uzun süredir ilimiz de hekimlik yapan Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı Op. Dr. Berkant Şerif, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi hekim kadrosuna dahil olarak hasta kabulüne başladı

KBB Uzmanı Dr. Berkant Şerif,  hasta kabulüne başladı

Kastamonuluların yakından tanıdığı isimlerden olan ve uzun süredir ilimiz de hekimlik yapan Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı Op. Dr. Berkant Şerif, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi hekim kadrosuna dahil olarak hasta kabulüne başladı.

KBB Uzmanı Op. Dr. Berkant Şerif, 17.08.2021 itibariyle Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde hasta kabulüne başladığını ve yeniden Anadolu Hastanesi’nin uzman hekim kadrosunda yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

KBB Uzmanı Dr. Berkant Şerif; 1974’te Gümilcine’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Dr. Berkant, 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak 1999 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümünden uzmanlığını aldı. 2001 yılında Özel Uğurlu Hastanesi’nde uzman hekim olarak göreve başlayan ve ilimizde sırasıyla İsfendiyar Anadolu Hastanesi’nde ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi’nde hekimlik yapanUzm. Op. Dr. Berkant Şerif,evli ve iki çocuk babası. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER