Biz de kolları sıvadık!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Covid-19 aşılama kampanyası için ‘kollarısıvıyoruz’ etiketiyle paylaştığı kamu spotuna Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü'nden destek gelmiş ve Kars'ın çağrısına karşılık verilerek Kırklareli'ne çağrıda bulunuldu

banner72

SAĞLIK BAKANLIĞI'NIN AŞI KAMPANYASI İÇİN;

Biz de kolları sıvadık!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Covid-19 aşılama kampanyası için ‘kollarısıvıyoruz’ etiketiyle paylaştığı kamu spotuna Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü'nden destek gelmiş ve Kars'ın çağrısına karşılık verilerek  Kırklareli'ne çağrıda bulunuldu.

Sağlık Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, '' Doğu Anadolu'nun kadim şehri Kars, Evliyalar diyarı, Şehitler yurdu İstiklalin yolu Kastamonu' dan selam olsun. Sayın bakanımız Fahrettin Koca’ nın mesajını aldık. Kollarımızı sıvadık tüm gücümüzle aşılama kampanyasında biz de varız,Covid 'i yeneceğiz. Ekip olarak hazırız. Kırklareli sen de hazır mısın?'' ifadelerine yer verildi.

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Covid-19 aşılama kampanyası için sosyal medya hesabından, "Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz" mesajıyla kamu spotu paylaştı. Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ‘kollarısıvıyoruz’ etiketiyle paylaştığı kamu spotuna destek verdi.

  Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit paylaştığı videoda Kocaeli İl Sağlık Müdürüne hitaben, “Kırklareli ili olarak Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’nın mesajını ve Kastamonu ilinin çağrısını aldık. Kırklareli aşı için hazır, Kırklareli kolları sıvamaya hazır. Kocaeli siz de hazır mısınız” ifadelerine yer verdi.  (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER