Artık Tıp Dergimiz var

Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde, eğitim ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra yapılan bilimsel araştırma ve çalışmaların akademik alanda duyurulması, akademik faaliyet kalitesi ile saygınlığının artırılması amacıyla Mart 2021’de yayın hayatına başlayan “Kastamonu Tıp Dergisi” nin ilk sayısı yayınladı

Artık Tıp Dergimiz var

 

KASTAMONU TIP DERGİSİ'NİN İLK SAYISI YAYINLANDI

Artık Tıp Dergimiz var

Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde, eğitim ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra yapılan bilimsel araştırma ve çalışmaların akademik alanda duyurulması, akademik faaliyet kalitesi ile saygınlığının artırılması amacıyla Mart 2021’de yayın hayatına başlayan “Kastamonu Tıp Dergisi” nin ilk sayısı yayınladı. 

Onursal Başkanlığını Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, İmtiyaz Sahibi ve Baş Editörlüğünü Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Güler’in yaptığı Kastamonu Tıp Dergisi’nin bilimsel yayın kurulu ve editörler kurulunda ulusal ve uluslararası çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve bilim insanları yer alıyor.

Yılda dört kez (Mart, Haziran, Eylül, Aralık) 3 aylık dönemler ile yayınlanacak olan, içeriğinde akademik makaleler ve tıp dünyasındaki yeniliklerin yer alacağı derginin içerdiği tüm makaleler, internet sitesi (kastamonutipdergisi.com) aracılığıyla ulaşılabilecek ve indirilebilecektir.

Derginin Dijital Nesne Tanımlayıcı (DOI) ve Uluslararası Standart Süreli Yayın Numarası (ISSN) alınan yayın organının yakın zamanda ulusal ve uluslararası indekslere girecek şekilde çalışmaları ise devam ediyor. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER