Şerife Bacı Koşusu kapsam genişletiyor

İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Çeçen ve Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği Genel Sekreteri Haluk Kaya, Vali Avni Çakır'ı makamında ziyaret ederek 6 Haziran 2021 tarihinde İnebolu'da gerçekleştirilen "2. Şerife Bacı İstiklal Yolu Koşusu"na verdiği destekten dolayı Teşekkür Belgesi ve plaket takdim ettiler

Şerife Bacı Koşusu kapsam genişletiyor

İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Çeçen ve Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği Genel Sekreteri Haluk Kaya, Vali Avni Çakır'ı makamında ziyaret ederek 6 Haziran 2021 tarihinde İnebolu'da gerçekleştirilen "2. Şerife Bacı İstiklal Yolu Koşusu"na verdiği destekten dolayı Teşekkür Belgesi ve plaket takdim ettiler.

İnebolu GSK Başkanı Ahmet Çeçen, yaptığı açıklamada, Vali Çakır'a keyif sohbetten sonra seneye 3'üncü yapılması planlanan koşu için ön görüşme yaptıklarını belirterek, "Sayın Valimizin de tavsiyesi üzerine yapılacak olan etkinliğe 21 km'lik yarı maraton koşuşunu da ekleyerek bu koşuyu uluslararası koşu haline getirmeyi kararlaştırdık" ifadelerini kullandı. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER