Hayati İnanç, sevenleriyle buluştu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kastamonu İl Temsilciliğinin, TÜGVA Azdavay ve TÜGVA Tosya ev sahipliğinde organize ettiği Hayati İnanç Kastamonu Söyleşileri Azdavay ve Tosya ilçelerimizde gerçekleşti

Hayati İnanç, sevenleriyle buluştu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kastamonu İl Temsilciliğinin, TÜGVA Azdavay ve TÜGVA Tosya ev sahipliğinde organize ettiği Hayati İnanç Kastamonu Söyleşileri Azdavay ve Tosya ilçelerimizde gerçekleşti.

İki ilçede de yoğun katılımın olduğu söyleyişi programına katılan vatandaşlar Hayati İnanç'ı ilçelerinde misafir edilmesinden dolayı ziyadesi ile memnun olduklarını belirterek programın gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür etti. 

TÜGVA Kastamonu İl Temsilcisi Selim Önen, Kastamonu’nun manevi iklimine ve yetiştirdiği Hazreti Pir Şeyh Şabanı Veli, Mehmet Feyzi Efendi, Fahrettin Paşa, Şerife Bacı, Hüma Hatun gibi isimlere değinerek Kastamonu gençliği için her alanda il ve ilçe teşkilatları olarak ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti. TÜGVA Kastamonu İl Temsilcisi Selim Önen,  Hayati İnanç Söyleyişi programına ev sahipliği yapmalarından dolayı Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, TÜGVA Azdavay İlçe Temsilcisi Hulusi Çiftçi, TÜGVA Tosya İlçe Temsilcisi Aydın Uslu ve TÜGVA teşkilat mensupları başta olmak üzere çalışmalarına destek veren maddi manevi katkıda bulunan herkese teşekkür etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER