Doğru Eksen’in Temmuz sayısı çıktı

2012 yılı Haziran ayından bu yana Kastamonu, Çankırı, Karabük ve Sinop’un ekonomiden sanata, eğitimden siyasete hemen her konuda gözü, kulağı, sesi olan Doğru Eksen dergisinin, 2021 Temmuz sayısı çıktı

Doğru Eksen’in Temmuz sayısı çıktı

2012 yılı Haziran ayından bu yana Kastamonu, Çankırı, Karabük ve Sinop’un ekonomiden sanata, eğitimden siyasete hemen her konuda gözü, kulağı, sesi olan Doğru Eksen dergisinin, 2021 Temmuz sayısı çıktı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ve basın sektörünün içinde bulunduğu yoğun sıkıntılar nedeniyle yaklaşık 2 yıldır yayınına ara veren Doğru Eksen, bu yıl Temmuz ayı sayısıyla, okuyucularına birbirinden güzel haber konuları sunuyor. Doğru Eksen, gündem yaratan haber dosyaları, tasarım ve baskı kalitesinin yanı sıra; genç dinamik ve hırslı haber kadrosuyla Batı Karadeniz Bölgesinde eşine az rastlanan aranan bir yayın organı haline geldi.

Geride kalan 8 yılda tek amacı yayın bölgesindeki 4 ili her yönüyle ele alarak sıkıntıların çözülmesi, örnek çalışmaların da geniş kitlelere ulaştırılması olan Doğru Eksen, yayın politikasıyla okuyucularından da tam not alıyor. Bölgede önemli bir eksikliği tamamlayan Doğru Eksen, Temmuz 2021 sayısıyla yeninden sahalara döndü. Doğru Eksen, okuyucularından aldığı güçle, pek çok haber konusu ile birlikte sizinle olmaya devam edecek. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER