Bozkurt'ta 'tasarım yarışması'

Bozkurt Belediyesi, en güzel pencere, balkon, teras ve bahçe yarışması düzenliyor. Bozkurt Belediyesi tarafından yarışmada dereceye girenlere  sürpriz ödüller verilecek

Bozkurt'ta 'tasarım yarışması'
banner72

Bozkurt Belediyesi, en güzel pencere, balkon, teras ve bahçe yarışması düzenliyor. Bozkurt Belediyesi tarafından yarışmada dereceye girenlere  sürpriz ödüller verilecek.

Bozkurt Belediyesi’nin en güzel pencere, balkon, teras ve bahçe yarışması 30 Haziran saat 23.59’a kadar başvuru yapabilecekler. Yarışmaya katılmak isteyenler, kendi tasarımlarına ait farklı açılardan çekilmiş olan en fazla 3 fotoğrafla katılım sağlayacak.

YARIŞMA 4 KATEGORİDE OLACAK

İlçe sınırları içinde yaşayan herkes yarışmaya katılabilecek.Yarışma konusu ile ilgili profesyonel hizmet veren kişi, kurum ve kuruluşlar yarışmaya katılamayacak. Katılımcılar çektikleri fotoğrafları; ad, soyadı, adres ve cep telefonu numaraları ile birlikte en geç 30.06.2021 günü saat 23:59’a kadar 0366 575 1125 numaralı WhatsApp iletişim hattına göndermeleri gerekiyor.Yarışmacılar sadece kendi çektikleri fotoğraflar ile yarışmaya katılabilecek. Yarışma kategorileri, Site Bahçeleri, Apartman /Müstakil Ev Bahçeleri, Balkon ve Teraslar, Pencereler olarak dört farklı şekilde ödüllendirilecek.  (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER