Yeter ki okusunlar!

Tosya Yunus Emre Mahallesinde temeli geçtiğimiz aylarda yapılan Kapalı Yüzme Havuzu’nun yanında okul yeri olarak ayrılan 1590 ada 1 parselde kayıtlı 5424 metrekarelik alanın hisseleri 19 hayırsever vatandaşımıza ait olan hisseli arsa, ilkokul inşaatı yapılması amacıyla bağışlandı

Yeter ki okusunlar!

Tosya Yunus Emre Mahallesinde temeli geçtiğimiz aylarda yapılan Kapalı Yüzme Havuzu’nun yanında okul yeri olarak ayrılan 1590 ada 1 parselde kayıtlı 5424 metrekarelik alanın hisseleri 19 hayırsever vatandaşımıza ait olan hisseli arsa, ilkokul inşaatı yapılması amacıyla bağışlandı.


Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Elvan Natur’un gayretleri ile gündeme getirilen ve hissedarlarla yapılan görüşmeler ve alınan rızaların ardından Kaymakam Deniz Pişkin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci ve hayırseverlerin Tapu Müdürlüğü’nde katıldığı imza töreni ile Milli Eğitim Bakanlığına bağışlandı.

''ÖRNEK BİR DAVRANIŞ''


Tapu Müdürlüğündeki imza töreni sonrası açıklama yapan bulunan Kaymakam Deniz Pişkin, “Bu davranış ilçemiz ölçeğinde tüm hemşerilerimize ve hayırseverlerimize inşallah örnek olacaktır. Hayırsever vatandaşlarımız; Muhittin Başbuğ, İsmail Kırıkoğlu, Şerife Düzgün, Recep Erdin, Hüsniye Ecioğu, Hanife Gövercikli, Fatma Çadırcı, Fatma Atabinen, Melahat Çalıkuşu, Mahmut Yağçı, Semiha Yağçı, Ahmet Yağçı, Neziha Yalçın, Nesrin Tokatlı, Hatice Kapısız, Ahmet Kapısız, Recep Alabaş, Arif Alabaş ve Necmiye Bayrak’a yapmış oldukları bu bağış geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin eğitimli, nitelikli birer birey olarak yetişmelerine vesile olacaktır. Hayırseverlerimize bu onurlu ve örnek davranışlarından, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Elvan Natur’ a ilçemizde eğitim ve öğretime katkı sağlayacak bu girişimde ilçe müdürlüğümüz ile birlikte gösterdiği gayret ve çabadan dolayı çok teşekkür eder, ilçemize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER