Seyhun Yılmazer güven tazeledi

S.S. Çatalzeytin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurulu dün Ginolu Tesislerinde yapıldı

Seyhun Yılmazer güven tazeledi

S.S. Çatalzeytin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurulu dün  Ginolu Tesislerinde yapıldı. Kongreye kayıtlı 239 ortaktan 80’i katıldı. Divan Kurulu Başkanlığına Mehmet Altıkulaçoğlu ve Hüseyin Çakır, yazmanlıklara;  Hüseyin Tolga İnce ve Hüseyin Aydemir seçildiler. Divan Kurulu Başkanı Altıkulaçoğlu, ortakları Atatürk ve Türk Şehitleri için bir dakikalık saygı duruşuna davet etti, ardından İstiklal Marşı söylendi. 

Kongreye katılamayan Bölge Birlik Başkanı Dursun Ergin adına Mehmet Altıkulaçoğlu, Kooperatif Başkanı Seyhun Yılmazer’e başarılı çalışmalarından dolayı plaket sundu. Kooperatif Başkanı Seyhun Yılmazer de çalışmalarına destek veren Bölge Birlik Başkanına, verimli çalışmalar yapan Kooperatif Müdürü İlhan Demirci ve Kooperatif Personeli Övünç Mustafa Öztürk’e plaket verdi.

Gelir gider tablosu, bilanço, tahmini bütçe, yönetim kurulu faaliyet raporu İlhan Demirci tarafından okundu. Yönetim ve denetim kurulları ayrı ayrı aklandı. Blok liste ile seçimlere girildi. 2017’den beri dört yıldır görev yapan Seyhun Yılmazer ve ekibi aday oldu, başka aday çıkmadı. Yapılan seçimler sonucunda Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Seyhun Yılmazer, Erdem Özcan, Refah Akçay, Hasan Çay, Sercan Eryiğit;  Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Servet Akman, Ömer Demirel; Üst Birlik Temsilciliklerine; Seyhun Yılmazer, Hüseyin Tolga İnce seçildi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER