Pınarbaşı'na kritik yatırımlar

Turizm alanında ilimizin en önemli değerleri arasında yer alan Pınarbaşı'nda, Belediye Başkanı Şenol Yaşar, ilçeye ivme kazandıracak projelere imza atmaya devam ediyor

Pınarbaşı'na kritik yatırımlar

Pınarbaşı'na kritik yatırımlar

Turizm alanında ilimizin en önemli değerleri arasında yer alan Pınarbaşı'nda,  Belediye Başkanı Şenol Yaşar, ilçeye ivme kazandıracak projelere imza atmaya devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla Pınarbaşı’nda inşa edilecek ve  toplam yatırım tutarı 5 milyon 300 bin TL olan kapalı spor salonu ve sentetik çim sahanın yanı sıra Pınarbaşı Belediyesi’nin öz kaynakları ile ilçeye kazandırılacak olan yeni otogar ve Devlet Su İşleri tarafından yapılan zarı çayında gerçekleştirilen ıslah çalışmaları tensip bentleri ve yürüyüş köprülerinin haziran ayı sonu itibari ile tamamlanması planlanmaktadır. .

Kastamonu’nun en büyük tabiat turizmi potansiyeline sahip ilçesi olan Pınarbaşı’nın bu potansiyelini ortaya çıkarmak ve ilçenin sosyal hayatına olumlu katkılar sunmak adına bu projeleri önemsediklerinin altını çizen Belediye Başkanı Şenol Yaşar, “İlçemiz için 7 gün 24 saat aralıksız bir çalışma içerisindeyiz. Biz çalışmaktan ve hizmet etmekten hiçbir zaman korkmadık. Bakanlıklarımızla, kurumlarımızla ortaya koyduğumuz pozitif iletişimi sayesinde bu önemli yatırımları ilçemize kazandırdık” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER