Pınarbaşı'da Fotoğraf Maratonu başlıyor

Pınarbaşı Belediyesi tarafından 15-17 Ekim tarihleri arasında “Pınarbaşı’da Fotoğraf Maratonu” adıyla bir fotoğraf yarışması düzenlenecek.

Pınarbaşı'da Fotoğraf Maratonu başlıyor

Etkinliğin ilçedeki doğa ve yerel yaşam konularını kapsayacağı belirtildi.

Fotoğraf yarışmasına kayıtların yarın saat 10.00’a kadar alınacağı kaydedilirken, ödül töreni ise 17 Ekim Pazar günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılan fotoğrafçılar için 16 Ekim Cumartesi günü sabah saat 09.00’da belediye önünden otobüs kaldırılacağı belirtilirken, gezi güzergahında Mantar Mağarası, Ejder Çukuru, Ilgarini Mağarası, Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Valla Kanyonu ve Kerte Seyir Terası yer alıyor.

BİRİNCİ FOTOĞRAFA 3 BİN TL ÖDÜL VERİLECEK

Yarışma sonucunda birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye ise bin TL para ödülü verilecek, mansiyon ödülü 500 TL, sergileme ödülü de 150 TL olacak. Yarışmanın jüri üyeliklerini ise Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, Kastamonu Fotoğraf Sanatı Derneği (KASFOT) Başkanı Suat Cumali, Trabzon Vakfı Fotoğrafçılık Kulübü (TRAFOK) Başkanı Muammer Zeki Güven, doğa araştırmacısı Cemil Belder ve fotoğraf sanatçısı Muhammet Çelik yapacak. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER