Partal, daveti geri çevirmedi

Taşköprü'ye atandığı günden itibaren ilçe halkı ile çok iyi bir bağ kuran Taşköprü Kaymakamı Çağlar Partal, kendisine sosyal medya üzerinden yapılan davete icabet etti

Partal, daveti geri çevirmedi

Taşköprü'ye atandığı günden itibaren ilçe halkı ile çok iyi bir bağ kuran Taşköprü Kaymakamı Çağlar Partal, kendisine sosyal medya üzerinden yapılan davete icabet etti.

İlçe şekerci esnaflarından Ahmet Kestaneci'nin sosyal medya üzerinden yaptığı davete duyarsız kalmayan ve Kestaneci'yi iş yerinde ziyaret eden Partal bir süre sohbet etti.

Konuyla ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Kestaneci; "Sosyal Medyadan sayın Taşköprü Kaymakamımız Çağlar Partal’a yazmıştım. Kendisi de yazımı görüp cevap vermişti. Kendisi bugün iş yerime gelip bizleri ziyaret etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu nazik davranışları için. Güzel bir sohbet oldu. Yaptığı davranış ve Taşköprü İçin Düşünceleri Taşköprü nün Geleceği olan Sarımsak üretimi için almış olduğu kararlar İçin tebrik ediyorum . Bana Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nu hatırlattı bahtı açık olsun" dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER