MYO Derneği, kolları sıvadı

Çatalzeytin Yüksekokul Yaptırma Geliştirme ve Güzelleştirme Derneğinin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Belediye Oteli Toplantı Salonunda yapıldı

MYO Derneği, kolları sıvadı

 

MYO Derneği, kolları sıvadı

 

Çatalzeytin Yüksekokul Yaptırma Geliştirme ve Güzelleştirme Derneğinin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Belediye Oteli Toplantı Salonunda yapıldı.

 

Divan Başkanlığını Sinan Karadağ, yazmanlıklarını Aykut Karahan ve Şener Özbay’ın yaptığı toplantı sonucunda Yönetim Kurulu; Mehmet Şahingöz başkanlığında Sedat Ünal, Gültekin Calp, Elif Yurdakul, Emin Türkay Öztürk, Fikret Çetin, Hüseyin Karadeniz’den oluştu. Denetleme Kuruluna ise Ergun Usta, Vicdan Turgut Akçay ve Orhan Tan seçildi.

 

''TOPLANTININ İLÇEMİZ İÇİN TARİHİ BİR ÖNEMİ VAR''

Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, yurt ve okul binaları konusunda yaptığı görüşmeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Bugünkü toplantımızın ilçemiz için tarihi bir önemi vardır. Yurt içi ve yurt dışındaki işadamları ve tüm hemşehrilerimizin desteği ile birlik ve beraber içinde MYO sorununu çözeceğiz. Çünkü bu konu Çatalzeytin için hayati önem taşımaktadır” dedi.

 

Söz alan Emin Türkay Öztürk İSE; “ Öğrenci yurdu için Cevizlibahçe’nin alımını Yönetim Kurulu olarak kısa zamanda sonuçlandırmalıyız. MYO sorununu daha hızlı çözmek için Çatalzeytin’de ve Çatalzeytin dışında toplantılar yapmalıyız” diye konuştu.

 

Divan Başkanı Sinan Karadağ; “Toplantımız olumlu bir havada geçmiştir. Bundan sonra bize düşen görev birlik ve beraberlik içerisinde çalışıp, hedeflerimize ulaşmalıyız'' ifadelerine yer verdi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER