Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

Koronalı veda!

Tüm Dünya'da olduğu gibi Türkiye'de de korona virüs sebebiyle ciddi sıkıntılar meydana gelirken Pınarbaşı ilçesinde Kaymakam Mehmet Erdem Akbulut'un tayini çıkmasıyla belediye tarafından verilen yemekteki görüntüler şaşkınlık yarattı

28 Ocak 2021 Perşembe 10:54
Koronalı veda!
 

PINARBAŞI'NDA KISITLAMALARA 'BÜROKRAT' AYARI

Koronalı veda!

Tüm Dünya'da olduğu gibi Türkiye'de de korona virüs sebebiyle ciddi sıkıntılar meydana gelirken Pınarbaşı ilçesinde Kaymakam  Mehmet Erdem Akbulut'un tayini çıkmasıyla  belediye tarafından verilen yemekteki görüntüler şaşkınlık yarattı.  İlçe Belediye Düğün Salonu'nun Yaklaşık 60 kişinin katıldığı  yemekte ne maske ne de sosyal mesafe konusuna dikkat edildi.

Kısa bir süre önce Pınarbaşı Kaymakamlığına atanan Erdem Akbulut’un tayini çıktı. Bu kapsamda Pınarbaşı ilçesinde kurum müdürlerinde katıldığı veda yemeği düzenlendi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında çok sayıda etkinlik ve toplu davetlerin iptal edilmesine rağmen düzenlenen yemeğe çok sayıda davetli katıldı. Koronavirüs tedbirlerinin gözetilmediği veda yemeği ilçe halkının ve vatandaşların sosyal medyada paylaşılması üzerine tepki çekti.

Sağlık Bakanlığı her platformda sosyal mesafe konusunda uyarılar yaparken, hükümet tarafından da lokanta ve kafeler;  pandemi sebebiyle kısıtlansa da; Pınarbaşı Belediye Başkanlığında, tayini çıkan Kaymakam Akbulut'a veda yemeği düzenlendi. Azdavay Kaymakamı Melih Aydoğan'ın da katıldığı yemekte; sosyal mesafe namına bir görüntüye rastlanamazken, yaklaşık 60 kişinin katıldığı yemek; tepki çekti.  

SADECE PLAKET PAYLAŞILDI

Pınarbaşı Belediye Başkanlığının sosyal medya hesabında yemek görüntüleri paylaşılmasa da; Kaymakam Akbulut'ın tayini hakkında; ''İlçemizde Kaymakamlık görevini yürüten Sayın Mehmet Erdem Akbulut'un tayini çıkması nedeniyle Azdavay Kaymakamımız Sayın Melih Aydoğan ve Belediye Başkanımız Sayın Şenol Yaşar Kaymakamımıza ilçemize yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı plaket takdim ettiler, Sayın Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar dileriz'' ifadelerine yer verildi. (Burak Yumukoğlu)

Anahtar Kelimeler: Koronalı Veda!

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV