'Kabul edemem' istifası

Azdavay Belediyesi kontenjan üyesi olan Cevat Taşkan, AK Parti Azdavay ilçe üyeliği ve meclis üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı

'Kabul edemem' istifası

AZDAVAY AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI'NDA

'Kabul edemem' istifası

Azdavay Belediyesi kontenjan üyesi olan Cevat Taşkan, AK Parti Azdavay ilçe üyeliği ve meclis üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

İki dönemdir Azdavay Belediyesi Meclis Üyeliği ve AK Parti Azdavay İlçe Teşkilatında görev alan iş adamı Cevat Taşkan, belediye meclisinden ve parti teşkilatından istifa etti.

Azdavay'ın kalkınması için bundan sonra da destek vermeye devam edeceğini kaydeden Taşkan, siyasi hayatına İstanbul’da yön vereceğine işaret ederek istifa gerekçesi hakkında şunları söyledi: “Gördüğüm ve kabul edemediğim gerekçeler sebebiyle istifa etmiş bulunuyorum. Bu çalışma zamanında hizmetlerimde eksiğim olduysa, istemeyerek de olsa kırdığım dostlarımız varsa hepsinden özür diliyorum. Beni seven herkesten helallik istiyorum. Gerçekleştirdiğim bütün hizmetlere sebep olan ve katkısı bulunan dostlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Geçen hakkım varsa helal ediyorum. Azdavay’ı ve hemşerilerimi çok seviyorum. Hiç kırgınlığım yok, Allah herkesin yolunu açık etsin.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER