Hanönü Belediyesi'nden E-Tahsilat dönemi

Hanönü belediyesi E-Devlet tahsilat hizmeti başlattı. Belediye başkanı Serkan Uçar, yaptığı açıklamada,Hanönü Belediyesi olarak vatandaşların iş ve işlemlerini kolaylaştırmak için Mart ayı itibarı ile “E-Tahsilat” hizmetini başlatarak ödemelerin internet üzerinden yapılmasına olanak sağladık

Hanönü Belediyesi'nden E-Tahsilat dönemi

 

Hanönü Belediyesi'nden E-Tahsilat dönemi

Hanönü belediyesi E-Devlet tahsilat hizmeti başlattı. Belediye başkanı Serkan Uçar, yaptığı açıklamada,Hanönü Belediyesi olarak vatandaşların iş ve işlemlerini kolaylaştırmak için Mart ayı itibarı ile “E-Tahsilat” hizmetini başlatarak ödemelerin internet üzerinden yapılmasına olanak sağladık. Vatandaşlarımız , Belediyemizin (www.hanonu.bel.tr) adresli internet sitesinde yer alan E- Tahsilat hizmeti sayesinde borçlarını internet üzerinden kredi kartı ile güvenli bir şekilde görebilecek ve ödeyebileceklerdir. E-Tahsilat yazılımına, (T.C. & Vergi No) ile kayıt olduktan sonra onay aşamasından geçen siciller T.C. kimlik no ve şifreleri ile sisteme giriş yapabileceklerdir.Hanönü Belediyesi olarak hayata geçirilen hizmetin hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımız artık Belediyemize gelmeden internet üzerinden ödemelerini yapabilecekler. Hanönü Halkımızın işini kolaylaştırmak adına Covid önlemleri kapsamında böyle bir uygulama başlattık. Çok fazla talep de vardı. Halkımıza Hayırlı Uğurlu olsun'' dedi.

Uygulama içeriğinde: Borç ödeme, yeni kayıt,bireysel başvuru, yeni kayıt kurumsal başvuru, e posta doğrulama, güvenlik bilgisi, cadde sokak rayiç değerleri sorgulama,çevre ve temizlik vergisi tarifeleri, bina inşaat maliyet bedeli,şu tarife ücretleri, bina aşınma oranı arama, borç listesi,askıda fatura uygulamaları yer alıyor.  (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER