Doğanyurt'ta örnek dayanışma

Doğanyurt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca ilçede pandemiden olumsuz etkilenen 65 esnafa 2'şer bin TL hibe yardımında bulunuldu

Doğanyurt'ta örnek dayanışma

Doğanyurt'ta örnek dayanışma

Doğanyurt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca ilçede pandemiden olumsuz etkilenen 65 esnafa 2'şer bin TL hibe yardımında bulunuldu.

AK Parti Doğanyurt İlçe Başkanı Şemsettin Kayıran, yaptığı açıklamada, yapılan yardımın bayram öncesi esnafların hesaplarına yatırıldığını söyledi.

Sağlanan kaynaklarla pandemiden olumsuz etkilenen esnafa destek çıktıklarını belirten Şemsettin Kayıran, "Başta lokantacı, berber, kahvehaneciler ve diğer küçük esnaflar olmak üzere ilçemizde faaliyet gösteren 65 esnafımıza 2'şer bin TL'den toplamda 130 bin TL dağıtılmıştır. Doğanyurt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın yaptığı nakdi yardımlar bayram öncesi esnaflarımızın hesaplarına yatırılmıştır" dedi.

Covid-19 nedeniyle bayram sevincinin buruk yaşandığını ifade eden Şemsettin Kayıran, "Bu vesile ile tüm halkımızın ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlar, Cenab-ı Allah'tan nice Ramazanlara ve bayramlara bu virüsten kurtulmuş olarak sağlık ve huzur içerisinde bizleri kavuşturmasını niyaz ederim" dedi. (Yeniİnebolu)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER