Müzik indir

29 Kasım 2020 Pazar

Erdoğan: Tedbir almaya mecburuz ve alacağız

Daday Derneği'nin 'Ballıdağ' Israrı

Heybetini her geçen gün daha da yitiren Ballıdağ, 'sahip' bekliyor

07 Kasım 2020 Cumartesi 13:11
Daday Derneği'nin 'Ballıdağ' Israrı
 

HEYBETİNİ HER GEÇEN GÜN DAHA DA YİTİREN BALLIDAĞ, 'SAHİP' BEKLİYOR

Daday Derneği'nin 'Ballıdağ' Israrı

İstanbul'da faaliyetlerine devam eden Kastamonu  Daday  Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin kapanan ve şuan atıl durumda bulunan Ballıdağ Hastanesi ısrarı devam ediyor.

 

Ballıdağ Hastanesi konusunu bürokrat ve siyasiler ile görüşmek amacıyla Daday'a gelen Dernek Başkanı Hasan Kara ve yönetimi Daday'da görüşmeler yaptı. İlk önce görevlerine yeni başlayan Kaymakam Mehmet Sert, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Şirin ve İlçe Müftülük Şube Müdürü Mahmut Kulaç ile görüşen dernek yönetimi, ardından Özel İdare Müdürü Bahattin Tiftik, Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, MHP İlçe Başkanı M. Levent Uğuzbalaban, CHP İlçe Başkanı Selahattin Yanık , İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Dernek yönetimi, Ballıdağ konusunda girişimlerde bulunarak görüşmeler gerçekleştirirken, Ballıdağ Hastanesinin tekrar hayata geri dönmesi için çalıştıklarını ifade etti. Yönetim, ayrıca Ballıdağ Hastanesine de giderek incelemelerde bulundu. Dernek yönetimi, konunun takipçisi olduklarını ve çözüm yollarını bularak projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi. (Serkan Yılmaz/ Daday Haber)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV