'Çatlak yok'

Pınarbaşı'da Cumhur İttifakı paydaşları geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen Belediye Meclis toplantısı öncesi bir araya gelerek birliktelik mesajı verdi

'Çatlak yok'

 

BİLDİRİ KRİZİ SONRASINDA PINARBAŞI'NDAN NET MESAJ:

'Çatlak yok'

Pınarbaşı'da Cumhur İttifakı paydaşları geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen Belediye Meclis toplantısı öncesi bir araya gelerek birliktelik mesajı verdi.  Geçtiğimiz haftalarda yaşanan bildiri krizinin ardından 'Cumhur İttifakı'nda çatlak yok' diyen meclis üyeleri;  Pınarbaşı için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Toplantı öncesinde Belediye Başkanı Şenol Yaşar, AK Parti İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Mesut Pınar ve belediye meclis üyeleri bir araya gelerek ilçenin sorunları hakkında istişarede bulundu ve 'ortak akıl vurgusu' yaptı.

Toplantı sonrası konu ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Şenol Yaşar, Cumhur İttifakı olarak tüm Türkiye'de olduğu gibi Pınarbaşı'nda da birlikte hareket ettiklerini ve ilçenin gelişmesi ve büyümesi için gayret sarf ettiklerini söyledi. AK Parti ve MHP arasında herhangi bir problem olmadığının altını çizen Şenol Yaşar, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Cumhur İttifakı'nın güçlü varlığı Pınarbaşımızda her daim hissedilecektir" dedi.

''ÇATLAK YOK''

Pınarbaşı'nın geleceği için çalışmaya devam ettiklerinin altını çizen Şenol Yaşar konuşmasını şu şekilde sonlandırdı; "Geçtiğimiz aylarda Cumhur İttifakı'nda çatlaklar olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. O günlerde de bu iddiaların asılsız olduğu ve MHP İlçe Başkanımız Mesut Pınar'ın haberi olmadan ortaya atıldığını söylemiştik. AK Parti ve MHP mensupları olarak verdiğimiz bu fotoğrafta bu iddialara en güzel cevaptır. Pınarbaşı her haliyle atakta olan, kabuğunu kırmış gelişen ve büyüyen bir ilçedir. Maalesef bundan huzursuz olan ve kendi çıkarlarını ilçemizin çıkarlarının üstünde tutan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız bu tutumlarını değiştirmediği taktirde üzülmeye ve huzursuz olmaya devam edeceklerdir. Bizde Cumhur İttifakı'nın paydaşları olarak ilçemiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER