Bir ev, samanlık ve ahır küle döndü

Ağlı İlçesine bağlı Yağlıca Mahallesi'nde çıkan yangında bir ev, samanlık ve ahır yanarak küle döndü. Edinilen bilgiye göre, Ağlı İlçesine bağlı Yağlıca Mahallesi'nde Ahmet Ecevit'e ait ahşap evde henüz nedeni belirlenemeyen sebeple yangın çıktı

Bir ev, samanlık ve ahır küle döndü

Ağlı İlçesine bağlı Yağlıca Mahallesi'nde çıkan yangında bir ev, samanlık ve ahır yanarak küle döndü. Edinilen bilgiye göre, Ağlı İlçesine bağlı Yağlıca Mahallesi'nde Ahmet Ecevit'e ait ahşap evde henüz nedeni belirlenemeyen sebeple yangın çıktı. yangın kısa sürede çevresinde bulunan ahır ve samanlığa da sıçradı. Olay yerine çağırılan itfaiye ekipleri, yaklaşık 2 saat süren çalışmalar neticesinde yangını söndürdü. Yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken, bir ev, ahır ve samanlık yanarak küle döndü.

Yangın haberinin ardından bölgeye gelen AK Parti Milletvekili Metin Çelik, CHP Milletvekili Hasan Baltacı ve AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, yangın bölgesinde incelemelerde bulundu. Yangının ardından açıklamalarda bulunan Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak ise “Mahallemizin bir sakininin evinde yangın çıktı. Kendisine geçmiş olsun diyorum. Can kaybımız yok. Ancak evi, samanlığı ve ahırı mahvoldu. Devletimizin bütün kurumlarıyla birlikte sahip çıkacağız. Kendisine evinin yapımı konusunda ve her konuda yardımcı olacağız” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER