Müzik indir

03 Mart 2021 Çarşamba

'Milletin cebinde para yok'

Belediyeden 'hijyen promosyonu'

Devrekani Belediyesi, ilçede bulunan esnaf ve vatandaşlara maske dağıtarak alınan tedbirlere uymaları noktasında uyarıda bulundu

10 Şubat 2021 Çarşamba 11:45
Belediyeden 'hijyen promosyonu'
 

Belediyeden 'hijyen promosyonu'

Devrekani Belediyesi, ilçede bulunan esnaf ve vatandaşlara maske dağıtarak alınan tedbirlere uymaları noktasında uyarıda bulundu.  

  Devrekani Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar ile esnaflara maske dağıttı.Zabıta Müdürlüğü ekipleri, tarafından ilçede kurulan pazaryerini ziyaret ederek vatandaşlar ile esnaflar, korona virüs pandemisine karşı alınan tedbirlere uymaları noktasında uyarılarda bulundu. Esnaf ve vatandaşlara maske dağıtan ekipler, hijyen ve sosyal mesafe konusunda dikkatli olmalarını önerdi. 

  Çalışmaları değerlendiren Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, “Zabıta ekiplerimizce ilçemiz pazarında maske dağıtımı yaptı. İnşallah tez zamanda korona hastalığını bitirip normal hayata döneriz. Bu yüzden esnaf ve vatandaşlarımızın maske takmaları, hijyenlerine dikkat ederek, sosyal mesafe kurallarına uymaları noktasında destek bekliyoruz” dedi. (iha)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV