Ağlı'da TOKİ için ilk kazma vuruldu

Ağlı ilçesinde 100 Bin Konut Projesi kapsamında yapımı planlanan 106 dairelik TOKİ inşaatının temel açma ve atma çalışmaları başladı

Ağlı'da TOKİ için ilk kazma vuruldu

Ağlı ilçesinde 100 Bin Konut Projesi kapsamında yapımı planlanan 106 dairelik TOKİ inşaatının temel açma ve atma çalışmaları başladı.  İlçede heyecanla karşılanan gelişme sonrası değerlendirmelerde bulunan Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak, emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''Sayın Cumhurbaşkanımızın 100 bin konut projesi kapsamına giren 106 dairelik TOKİ inşaatının temel açma ve temel atma çalışmaları başlamıştır. İlçemiz Ağlı' ya II. Etap Toki' nin yapılması talimatı veren ve emeği geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan' a, MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli' ye, Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz' a, Hükümetimize, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum' a, Toki Başkanlığına, Kastamonu Milletvekillerimiz Hakkı Köylü ve Metin Çelik' e, AKP ve MHP İl Başkanlarımıza, Kaymakamlarımıza, İlçe Yöneticilerimize, Sivil Toplum Örgütlerine, İlçemiz Siyasi Parti Yöneticilerimize velhasıl emeği geçen herkese halkımız ve Belediyemiz adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Ağlı'mız için hayırlı olsun. Müteahhit firmaya, mühendisinden ustasına işçisine kadar kazasız belasız çalışmayı nasip etsin. üretken belediyecilik anlayışı ile her şey güzel ağlımız ve insanımız için insanı yaşat ki devlet yaşasın.'' (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER