Müzik indir

20 Ocak 2021 Çarşamba

MHP, ittifaka sadık

Abana’ya 15 milyon liralık altyapı projesi

ABANA için büyük önem taşıyan kanalizasyon ve yağmur suyu altyapı projesine ilişkin sürdürülen hazırlık çalışmalar ihale aşamasına getirildi

06 Ocak 2021 Çarşamba 11:06
Abana’ya 15 milyon liralık altyapı projesi
 

ABANA için büyük önem taşıyan kanalizasyon ve yağmur suyu altyapı projesine ilişkin sürdürülen hazırlık çalışmalar ihale aşamasına getirildi. İller Bankası Kastamonu Bölge Müdürlüğü ile Abana Belediyesi teknik ekipleri tarafından proje için ortak bir çalışma yürütüldü. Karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi ile saha araştırmaları neticesinde hazırlanan, yaklaşık maliyeti ise 15 milyon lira olan proje için ilk kazmanın 2021 yılı Eylül ayında vurulması hedefleniyor.

Projenin Abana için büyük önem taşıdığını ifade eden Belediye Başkanı Yunus Akgül; “Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerden biri de Abana’nın günümüz koşullarına uygun olmayan altyapı hattının yenilenmesiydi. Bu sözümüzü yerine getirebilmek için konuyu gündemimize aldık ve uzun bir süredir çalışmalarını yürüttüğümüz teknik veriler ışığında projemizi hazırladık. İnşallah, bu yıl içerisinde altyapımızı yenilemek için ilk kazmayı vuracağız. Abana’mıza hayırlı, uğurlu olsun” değerlendirmesinde bulundu. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV