Abana Turizm Derneği’nde yeni dönem

Abana’yı Tanıtma ve Turizm Derneği’nin olağan genel kurulunda görev değişimi yapıldı. Tatilya Otel Sahibi Muharrem Sıvar ve ekibi tarafından yürütülen dernek yönetimi, görevi Semih Yüksel başkanlığındaki yeni yönetim kuruluna devretti

Abana Turizm Derneği’nde yeni dönem

 

Abana Turizm Derneği’nde yeni dönem

Abana’yı Tanıtma ve Turizm Derneği’nin olağan genel kurulunda görev değişimi yapıldı. Tatilya Otel Sahibi Muharrem Sıvar ve ekibi tarafından yürütülen dernek yönetimi, görevi Semih Yüksel başkanlığındaki yeni yönetim kuruluna devretti.

Yeni yönetimde Başkan Semih Yüksel’in yanı sıra Asiye Coşkun, Cengiz Kaya, Mert Uçar, Hasan Topcu yer aldı.Abana Belediyesi’nde basın danışmanı olarak görev yapan, aynı zamanda Anadolu Ajansı (AA) ve TRT Haber Muhabiri olarak hem ilçenin hem de bölgemizin ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtımına ciddi katkılarda bulunan Semih Yüksel, yeni ekibiyle birlikte derneğin faaliyetini sürdürecek.

'DERNEĞİMİZİN, ABANA İÇİN ÖNEMLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ'

Genel kurul sonrası değerlendirmede bulunan Semih Yüksel, “Turizm Derneği, ilçemizin tarihinde önemli bir yere sahip. Dolayısıyla derneğimizin Abana için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Yıllardır hem mesleki hem de görev aldığım sivil toplum kuruluşlarından edindiğim tecrübe ve birikimle, bu görevi en iyi şekilde yapabilme sorumluluğuyla başkanlık görevine talip oldum. Aynı şekilde Abana için çok faydalı olabilecek bir yönetim kurulu ile bu yola çıktık. Bugüne kadar derneğin faaliyetlerinde bulunan başkan ve üyelere yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür ediyor, yeni yönetimimizin ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER