Abana sezona hazırlanıyor

Temizlik kampanyası yoğun bir katılımla gerçekleştirildi Abana'da turizm sezonu öncesinde Belediye ile Turizm Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen temizlik kampanyası yoğun bir katılımla yapıldı

Abana sezona hazırlanıyor
banner72

Temizlik kampanyası yoğun bir katılımla gerçekleştirildi Abana'da turizm sezonu öncesinde Belediye ile Turizm Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen temizlik kampanyası yoğun bir katılımla yapıldı. Belediye önünden başlayan, Karayolları ve sahil bölgesine kadar uzanan bir alanda gerçekleştirilen temizlik kampanyasına Kaymakam Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yunus Akgül ve Başkan Yardımcısı Yılmaz Sözgen, İlçe Jandarma Komutanı Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ahmet Talha Özder, kurum müdürleri, belediye personeli, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler, AK Parti Abana İlçe Başkanı Murat Baş, MHP Abana İlçe Başkanı Hasan Özlü, Turizm Derneği Başkanı Semih Yüksel ve vatandaşları destek verdi.

Program sonunda Belediye Başkanı Yunus Akgül tarafından öğrencilerimize uçurtma hediye edildi.Öğrencilerimiz için büyük bir eğlence olan ve şölene dönüşen etkinlikte Abana semaları uçurtmalarla şenlendi. Program günün anısına fotoğraf çektirilmesiyle son buldu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER