Müzik indir

03 Mart 2021 Çarşamba

'Milletin cebinde para yok'

Abana sahile 8,7 milyon lira

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Abana ziyaretinde 2021 yılı içerisinde tamamlanması yönünde sözünü verdiği sahil tahkimatı projesi için 8 milyon 742 bin lira kaynak aktarımı yapıldı

29 Ocak 2021 Cuma 13:35
Abana sahile 8,7 milyon lira
 

Abana sahile 8,7 milyon lira

 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Abana ziyaretinde 2021 yılı içerisinde tamamlanması yönünde sözünü verdiği sahil tahkimatı projesi için 8 milyon 742 bin lira kaynak aktarımı yapıldı.

 2021 Yılı Yatırım Programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete’de yayımlandı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çalışmaları kapsamında uygulanan Abana Sahil Tahkimatı Projesi‘nin yaklaşık 80’lik bir kısmının tamamlanmasını sağlayacak olan 8 milyon 742 bin liralık kaynak aktarımı bu yatırım programı çerçevesinde yapıldı.

 

Belediye Başkanı Yunus Akgül, mevsim itibarıyla ara verilen çalışmaların ilkbaharla birlikte yeniden başlayacağını belirleterek, “Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun bu yıl içerisinde tamamlanması için sözünü verdiği sahil tahkimatı projesini büyük ölçüde tamamlayacak olan kaynak aktarımından dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.(Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler: Abana Sahile 87 Milyon Lira

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV