Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

Abana Belediyesi'nden sitem

ABANA'da sanayi yolundan Bozkurt'a geçişin sağlandığı beton köprünün ağır tonajlı araç geçişine kapatılmasına gelen tepkilere Abana Belediyesi sitem etti

15 Ocak 2021 Cuma 10:41
Abana Belediyesi'nden sitemAbana Belediyesi'nden sitem

ABANA'da sanayi yolundan Bozkurt'a geçişin sağlandığı beton köprünün ağır tonajlı araç geçişine kapatılmasına gelen tepkilere Abana Belediyesi sitem etti. Yapılan açıklamada; vatandaşların can ve mal güvenliğine dikkat edildiği ifade edilirken; “Bu art niyetli kişi ya da kişileri kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz” denildi.

Belediyeden yapılan açıklama şu şekilde; “Sanayi yolundan Bozkurt'a geçişin sağlandığı beton köprünün vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini riske sokmaması için ağır tonajlı araç geçişine kapatılması ne yazık ki bazı sorumsuzları rahatsız etti. Belediye olarak, zamanla hasar gören köprüyü herhangi bir can ya da mal kaybına sebebiyet vermemesi için ağır tonajlı araçların kullanımına kapatmıştık. Bugün ise, köprüye astığımız uyarı levhasının insan hayatını hiçe sayan kişi ya da kişilerce yerinden sökülüp dere yatağına atıldığını gördük. Ne tür bir amaç taşıdığına anlam veremediğimiz bu art niyetli kişi ya da kişileri kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.” (Bülten)


Anahtar Kelimeler: Abana Belediyesinden Sitem

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV