8 Mart konseri Taşköprülü kadınları bir araya getirdi

Taşköprü Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yönelik eğlence programı düzenledi.

8 Mart konseri Taşköprülü kadınları bir araya getirdi
banner72

Taşköprü Belediyesi Açık Hava Düğün Salonunda gerçekleşen programda ilk olarak, Piyanist Cemal Bilgin, daha sonra ise Türk Sanat Müziğinin sevilen sesi Arzu Akça birbirinden güzel şarkılarıyla Taşköprülü bayanlara unutulmaz dakikalar yaşattı.

Daha sonra sahneye çıkarak kadınlara karanfil hediye eden, Taşköprü Kaymakamı Çağlar Partal, Belediye Başkanı Abdullah Çatal ve MHP İlçe Başkanı Rıdvan Uçar, tüm kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar. Kaymakam Partal, Belediye Başkanı Çatal ve İlçe Başkanı Uçar, protokol eşleri ve bayanlar ile birlikte, pasta kesti.

Programda konuşan Kaymakam Partal, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ederek, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal’ı bu güzel programı tertip ettiği için kutladı. Başkan Çatal ise Taşköprülü kadınların her şeyin en güzeline layık olduğunu söyleyerek her

zaman kendilerine kapılarının açık olduğunu söyleyerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladı. Taşköprü Belediye Başkanlığı tarafından katılımcılara yemek ikramında bulunarak çeşitli hediyeler takdim edildi. Programa binlerce Taşköprülü bayan katıldı. (Hamza Sefa Yılmaz)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER