08 Ağustos 2020 Cumartesi

HAYDİ KASTAMONU DEP DEP DEP!

11 Temmuz 2020, 08:53
HAYDİ KASTAMONU  DEP DEP DEP!
Barış KILINÇKIRAN
Antalya'da oynanacak Play-Off maçları için hazırlıklarını ara vermeden sürdüren GMG Kastamonuspor'da moraller yerinde. Yaklaşık bir ay önce kampa giren kırmızı-siyahlılar, mental ve kondisyon bakımından rakiplerinden bir adım önde gibi gözükse de, bu işler öyle göründüğü gibi kolay olmuyor. Tek maç üzerinden oynanacak olan Play-Off'larda sadece iyi ve etkili futbol değil, şans faktörü de oldukça önemli bir yer tutuyor.

Üzülerek ve utanarak söylüyorum ama; Futbolun, sadece sahada kazanılan bir oyun olmadığı gerçeğini de göz önünde bulundurduğumuzda, bu konuya da ayrı bir önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bugüne kadar hakem hataları nedeniyle en çok canı yanan takımlardan biri olan Kastamonuspor, inşallah bu sefer aynı hatalara maruz kalmaz.

Bazıları yine bana kızacak ama;

O “Lobi ve lobicilik” faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğunu şimdi bir kez daha göreceğiz.

Enes Aygün başkanlığındaki KSK yönetimi, teknik heyet ve futbolcuların moral ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutabilmek adına ellerinden gelen mücadeleyi gösterirken, kulübün en büyük destekçisi olan Onursal Başkan Cengiz Aygün'ün de bu anlamda ciddi bir mesai harcadığını görüyoruz.

Şimdi bu uzun ve meşakkatli maratonun son düzlüğüne giriyoruz. Artık verilen emeklerin, harcanan paraların ve uykusuz geçen gecelerin karşılığını alma vakti. Şu dakikadan itibaren ne başkanın, ne yönetimin ne de taraftarın yapabileceği hiç bir şey yok.

Son söz, teknik heyet ve futbolcularda...

Bizde destursuz bir yere girilmez ama şimdi işler değişti. Bu kez kapıyı çalarak değil, ele güne ibret olsun diye “deperek açalım” inşallah.

Haydi Kastamonu;

Dep dep dep!

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV