Ziraatçiler Derneği’nde 6’ncı Kenan dönemi

Türkiye Ziraatçılar Derneği Kastamonu Şubesi Olağan Genel Kurul Kongresi gerçekleşti. Gerçekleşen kongrede 5 dönemdir başkanlık görevini üstlenen Yılmaz Kenan, tekrar başkan seçildi

Ziraatçiler Derneği’nde 6’ncı Kenan dönemi

 

Ziraatçiler Derneği’nde 6’ncı Kenan dönemi

Türkiye Ziraatçılar Derneği Kastamonu Şubesi Olağan Genel Kurul Kongresi gerçekleşti. Gerçekleşen kongrede 5 dönemdir başkanlık görevini üstlenen Yılmaz Kenan, tekrar başkan seçildi.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Güray Koçak Toplantı Salonu’nda yapılan Kongrede Divan Başkanlığını Abdurrahman Karakaya, Katip Üyeliğini Yusuf Yalçın Kapı yaparken; Oy Tasnifçiliği ise Hıfzı Topkaraoğlu üstlendi. 5 dönemdir derneğin başkanlık görevini üstlenen Yılmaz Kenan, güven tazeleyerek, derneğin başkanı seçildi.

“YÖN GÖSTERİCİ OLMAYA ÇALIŞTIK”

Kongrede konuşan Başkan Kenan, “Başkanlık görevini 5 dönemdir siz değerli üyelerimizin desteği ile sürdürdük. 1949 yılında kurulan derneğimizin 72. kuruluş yıl dönümünü kutlayacağımız bu günlerde, tarım ile ilgili konularda olsun, özlük, sosyal ve mesleki haklarında olsun üyelerimize yön gösterici olmaya çalıştık ve eğitim faaliyetlerimiz sürdürdük, sürdürmeye de devam edeceğiz” dedi.

Yönetim Kurulu Listesi ise şu şekilde oldu;  Yılmaz Kenan, Sinan Çelebican, Hasan Çapar, Abdurrahim Avcı, Hıfzı Topkaraoğlu. Denetim Kurulu Listesinde ise;  Ahmet Erden, Halit Bekirbeşeoğlu, Nuri Musaoğlu seçilirken; Genel Merkez Delegelerine ise;  Ahmet Erden, Hasan Çapar ve Abdurrahman Karakaya seçildi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Demirtaş
Hüseyin Demirtaş - 9 ay Önce

TZD Kastamonu Şubemizi tebrik ediyor, Başkan Yılmaz Kenan nezdinde tüm organlara seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum..

SIRADAKİ HABER