banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
23 Mayıs 2019 Perşembe

Yılın Kalite Ödülü Kastamonu Entegre'nin

“KALDER 2018 Yılın Kalite Ödülü” Kastamonu Entegre A.Ş. Kastamonu Fabrikası'na verildi.

10 Ekim 2018 Çarşamba 11:47
   Yılın Kalite Ödülü  Kastamonu Entegre'nin

“KALDER 2018 Yılın Kalite Ödülü” Kastamonu Entegre A.Ş. Kastamonu Fabrikası'na verildi.

Kastamonu Samsun Fabrikalar Direktörü Enüs Koç, Ankara ODTÜ'de KALDER Ankara Şubesi tarafından düzenlenen 21. Kalite Çemberi Paylaşım Konferansı'nda kalite çemberleri dalında ödül almanın gururunu yaşadıklarının altını çizdi.

Enüs Koç, açıklamasında, “Kastamonu MDF Fabrikamız Melamin Pres çalışanlarından oluşan 'Hızlı ve Öfkeli' grubumuzun Kastamonu Entegre'nin ilk kez katıldığı bu tür bir organizasyonda ödül alması tüm Kastamonu Entegre ailesi olarak hepimizi mutlu etmiştir. Grupta olan çalışanlarımız başta olmak üzere bu çalışmada emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Koç, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Kastamonu Yonga Levha fabrikamızdan -kaizen- dalında yarışmaya katılan -Alın teri- ekibimiz ödüle layık görülmesine rağmen aynı firmaya en fazla 2 ödül verilebilir kuralından dolayı ödül alamamıştır. Aslında icat ettikleri makinenin patentini de alarak, en faydalı grup olarak Kastamonu Entegre'nin gururu olmuştur. Aynı yarışmada kalite çemberi dalında ödül alan Balıkesir fabrikamızı ve çalışanlarını da tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Koç, Sabancı, Vestel gibi büyük kuruluşların boy gösterdiği bu tür organizasyonlarda ağaç sektörünün gururu, Kastamonu'nun Dünya'ya açılan penceresi olan fabrikalarımızın Türkiye Kalite Şampiyonasına katılması ve üç projemizin de finale kalması ve ikisinin ödül alması ekip başarımız ve yönetim yaklaşımımızın sonucudur. Önümüzdeki yıllarda da bu tür çalışma ve organizasyonlara katılıp başarılar elde etmeyi canı gönülden temenni ederim.” (Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV