banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
15 Eylül 2019 Pazar

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Teşkilatından ziyaret

Türkiye'nin eski başbakanlarından merhum Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan’ın, kurduğu 'Yeniden Refah Partisi', Kastamonu’da da teşkilatlandı.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 10:31
 Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Teşkilatından ziyaretTürkiye'nin eski başbakanlarından merhum Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan’ın, kurduğu 'Yeniden Refah Partisi', Kastamonu’da da teşkilatlandı.

Dün gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulunan Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş, önümüzdeki seçimlere ilimizde ve Türkiye genelinde iddialı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi. Ziyarette gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mustafa Balcı ile ülke gündemine ilişkin sohbet eden Aktaş, önümüzdeki süreçte yapacakları projeler hakkında da bilgi verdi.

Gerçekleştirilen ziyarette ayrıca; Hukuk İşleri Başkanı Av. Özgür Yazkan, Siyasi İşler Başkanı Davut Uygun, Dış İlişkiler Başkanı Kayhan Çörekçioğlu, Mali İşlerden Sorumlu Evren Ülker, Merkez İlçe Başkanı İlker Uzuner, İl Teşkilat Başkanı Aydın Balcı ve İl Başkanlığında görevli Musa Turan’da yer aldı. (Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV