VİDİNLİOĞLU, YİNE İSTEDİ

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüşü’ne katılmak üzere Kastamonu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan demir yolu için destek istedi

VİDİNLİOĞLU, YİNE İSTEDİ
banner72

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüşü’ne katılmak üzere Kastamonu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan demir yolu için destek istedi.  Çankırı örneği vererek talebini ileten Vidinlioğlu, Bakan Kasapoğlu'nun 2020 yılının Ekim ayında gerçekleştirdiği Kastamonu ziyaretinde Bakandan Kastamonuspor için stat istemiş fakat bir cevap alamamıştı.

  İnebolu’da gerçekleştirilen 9 Haziran İnebolu’nun Kurtuluşu, Şeref ve Kahramanlık Günü 100. yıl dönümü kutlaması, Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü programına katılan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Sayın Bakanım sizden en büyük, arzu ve isteğim; komşu ilimizin Çankırı’da tren yolu var, istiklalimizin fitilinin ateşlendiği bu topraklara bir tren yolu çok yakışır diye düşünüyorum” dedi. (Zehra Beyza Güler)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER