Vefaoğulları’ndan lezzete davet…

Kastamonu’da uzun süredir balık sektörünün önde gelen firmalarından Vefaoğulları Balıkçılık, 7 ay önce açtığı balık pişirme evi ile müşterilerine ev lezzetinde ve rahatlığında hizmet vermeyi sürdürüyor. Pek çok balık çeşidiyle müşterilerinin damak tadına hitap eden Vefaoğulları Balıkçılık, paket siparişiyle de hizmet sunuyor.

Vefaoğulları’ndan lezzete davet…
banner72

Balık noktasında hangi çeşidi isterlerse müşterilerine sunduklarını ifade eden Vefaoğulları Balıkçılık sahibi Ahmet Vefaoğlu, balık sever Kastamonuluları Vefaoğulları Balıkçılık’a beklediklerini ifade etti.

“MÜŞTERİLERİMİZ HANGİ BALIĞI İSTERSE…”

Açtıkları balık pişirme eviyle ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Vefaoğlu; “Küçüklüğümden beri babamın yanına gider gelirdim. Ancak esnaflığa liseyi bitirdikten sonra başladım. Balık sebze ve meyve sektöründeydik hep. Kışın balık, yazları sebze meyve... Balık satışımız yan tarafta devam ediyordu. Burada da müşterilerimiz ‘pişirme alanı, restoranınız var mı?’ diye soruyorlardı. Biz de böyle bir alan yapmak istedik. Kiracımız da çıkınca burayı restoran ve pişirme evine çevirdik. 7 ay oldu bu pişirme evini açalı. Canlandırdık, süsledik. Duvarları eşim boyadı. Eşim öğretmen, duvarlardaki resimleri çizen de eşimdir. Şuan Kastamonu’da balık pişirme evi sayısı iki... Çokça da tercih ediliyoruz. Her türlü balık çeşidimiz mevcut. Hamsi, istavrit, palamut, çinekop, çipura… Müşterilerimiz ne isterse, hepsini sunuyoruz. Mesela pahalı balık çeşitlerimiz, kalkan gibi lüfer gibi balıklarımızı da tercih edenler var. Ancak bu balık türlerinin de mevsimleri var. Müşterilerimiz 2 gün öncesinde bize ‘kalkan veya lüfer istiyoruz’ derse getiriyoruz. Müşterilerimiz hangi balığı isterse onu sunuyoruz. Sipariş üzerine de alıyoruz, eve servislerimiz de oluyor. Sıcak göndermeye çok dikkat ediyoruz. Balığı, buradaki sıcaklığıyla yedirmeye çalışıyoruz müşterilerimize. En önemlisi de balıklarımızın tazeliği. Buna da çok dikkat ediyoruz. Kendi aşçılarımız var. Buradaki amacımız kendi evimde ben nasıl balık pişiriyorsam o şekilde insanlara bunu sunmak. Yani evimde ben hangi yağı, hangi unu kullanıyorsam burada da aynı şekilde balıklarımızı pişiriyoruz.”

LEZZET KADAR BAHÇESİ DE RAĞBET GÖRÜYOR

Vefaoğulları Balıkçılık Balık Pişirme Evi’nin lezzeti kadar, bahçesi de rağbet görüyor. Ahmet Vefaoğlu; “Biz en güzel şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bahçemiz gelen müşterilerimize rahat bir ortam sunuyor. Bahçemiz daha öncesinde harabeydi. Buraya 4 ay verdim ve bu hale getirdim. Bahçemizin duvarlarını da eşim boyadı. Onun da emeği çoktur burada. Kastamonu halkını mutlaka Vefaoğulları Balıkçılık Balık Pişirme Evi’ne bekliyoruz. Sıcak ev rahatlığında lezzetli balık yemeye davet ediyoruz. Burası Kastamonu için gerçekten güzel iyi bir şey oldu. Balık sektöründe ev tadında ev rahatlığında elimizden geldiğince herkese hizmet vermeye devam ediyoruz. Balık severleri mutlaka Vefaoğulları Pişirme evine bekliyoruz” dedi. (CNGHaber.com) Bu bir reklamdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER