banner29
24 Mart 2019 Pazar

Var gücümüzle çalışacağız

TEMA Vakfı Kastamonu İl Temsilcisi Tayyibe Altunel, TEMA Vakfı Kastamonu Merkez İlçe Sorumlusu Ebru Arslan ve Devrekani İlçe Sorumlusu Zeynep Öztoprak dün Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Ziyarette TEMA Vakfı olarak Kastamonu ve ülke genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren TEMA Vakfı Kastamonu İl Temsilcisi Tayyibe Altunel, TEMA Vakfı için vatandaşlardan gelen şikayetlerin önemli olduğunu belirtti.

12 Nisan 2018 Perşembe 14:57
Var gücümüzle çalışacağız
 

  TEMA Vakfı Kastamonu İl Temsilcisi Tayyibe Altunel, TEMA Vakfı Kastamonu Merkez İlçe Sorumlusu Ebru Arslan ve Devrekani İlçe Sorumlusu Zeynep Öztoprak dün Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Ziyarette TEMA Vakfı olarak Kastamonu ve ülke genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren TEMA Vakfı Kastamonu İl Temsilcisi Tayyibe Altunel, TEMA Vakfı için vatandaşlardan gelen şikayetlerin önemli olduğunu belirtti.
TEMA Vakfı'na hizmet etmek için TEMA Vakfı Kastamonu Merkez ilçe Sorumlusu Ebru Arslan ve Devrekani ilçe Sorumlusu Zeynep Öztoprak'ın görevlerine yeni başladığını ifade eden Altunel şunları söyledi; “TEMA Vakfı Merkez İlçe Sorumluluğu ve Devrekani ilçe Sorumluluğu olarak, toprağı bereketli, havası temiz, dereleri çağlayan; yaşanabilir bir gelecek için çalışmalar gerçekleştirecektir. Bu kapsamda doğal varlıkların korunması için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütecek, verimli tarım topraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunması için çalışacaktır. Ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesi için okullar ve gönüllü öğretmenlerle iş birliği gerçekleştirerek TEMA Vakfı'nın ücretsiz doğa eğitimlerini toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştıracaktır. Gerek Kastamonu Merkez'de gerekse ilçelerdeki doğal varlıkları ve sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekiplerimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak il ve ilçemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, il ve ilçelerimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz. TEMA Vakfı İl ve İlçe Sorumluluğu ekipleri, kamuoyunu bilgilendirme ve bilinçlendirmede en önemli desteği il ve ilçelerde görev yapan siz değerli basın mensuplarından alacağına inanıyoruz. Yapılan tüm faaliyetlerin düzenli olarak yerel basınla paylaşılacağımızı belirtirken, sizlerin de bizim bu emeklerimizi yaygınlaştırmada yanımızda olacağınızı ümit ederiz.”
Serkan Horuz

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV