banner29
27 Mart 2019 Çarşamba

Vali Yaşar Karadeniz’den ziyaret

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, İller Bankası A.Ş. Kastamonu Bölge Müdürü Ümit Aziz Kara’yı makamında ziyaret etti. Kuruma geliş esnasında Vali Karadeniz’i, Bölge Müdürü Ümit Aziz Kara ve Şube Müdürleri kapıda karşıladı. Kurum içinde kısa bir gezinti yapan Vali Karadeniz daha sonra Kara’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

07 Temmuz 2018 Cumartesi 09:31
Vali Yaşar Karadeniz’den ziyaret


Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, İller Bankası A.Ş. Kastamonu Bölge Müdürü Ümit Aziz Kara’yı makamında ziyaret etti. Kuruma geliş esnasında Vali Karadeniz’i, Bölge Müdürü Ümit Aziz Kara ve Şube Müdürleri kapıda karşıladı. Kurum içinde kısa bir gezinti yapan Vali Karadeniz daha sonra Kara’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonunda Vali Karadeniz, verdiği bilgiler için Müdür Kara’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

TÜİK’E ZİYARET

Vali Yaşar Karadeniz, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Kastamonu Bölge Müdürlüğünü de ziyaret etti. TÜİK Bölge Müdür Vekili Taner Tekeli ve çalışanlar tarafından karşılanan Vali Karadeniz, müdürlükçe yürütülen faaliyetler hakkında Tekeli’den bilgi aldı.

Türkiye İstatistik Kurumunun birçok alanda ürettiği verilerle kamuoyunun bilgilendirilmesinde en önemli kaynak olduğunu dile getiren Vali Karadeniz; “Çalışmalarından dolayı Bölge Müdürümüzü ve çalışanlarını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 Yapılan ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu ifade eden Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Kastamonu Bölge Müdür Vekili Taner Tekeli, Vali Yaşar Karadeniz’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
(Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV