banner38

banner39

banner46

banner47

22 Kasım 2019 Cuma

Vali Yaşar Karadeniz, Şenpazar halkını dinledi

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün genelgesi gereğince, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Başkanlığında Şenpazar ilçemizde vatandaşla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

28 Haziran 2019 Cuma 09:34
Vali Yaşar Karadeniz, Şenpazar halkını dinledi
 

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün genelgesi gereğince, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Başkanlığında Şenpazar ilçemizde vatandaşla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya ayrıca, Şenpazar Kaymakam Vekili Muhsin Duran Kalkan, Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ayhan Atseven, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ilçe ve köy mahalle sakinleri ile muhtarlar katıldı.    

Vatandaşlar; sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e ve toplantıda hazır bulunan diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

Vali Karadeniz, toplantının açılış konuşmasında; Daha önce Ocak 2018 yılında gerçekleştirilen toplantıda belirtilen hususlarla ilgili yapılan çalışmalar hakkında kurum amirleri tarafından bilgiler verileceğini belirtti. Vali Karadeniz, “Vatandaşlar tarafından gelen müracaatlar konusunda burada alınmış olan notlar bundan önceki toplantılarda olduğu gibi yine bizim takibimizde olacak ve elimize fırsat geçtikçe onları çözme konusundaki çabalarımız devam edecek. İnşallah KÖYDES’in bir sonraki yatırım döneminde de bir çok köyümüzün sorunlarının çözülmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantı; Yol yapımı, içme suyu deposu yapımı için yardım talebi, fındık desteklemelerinin yapılması, doktor ihtiyacı, iki mahalle arasında yaya geçidi için köprü yapımı, çöp konteynırı talebi, sondaj çalışmaları yapılması konularında alınan talepler hakkında Vali Karadeniz tarafından birim amirlerine talimatlarda bulunularak, gerekli konuların yerinde incelenmesi istenildi.

BAŞKAN ÇINAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Vali Yaşar Karadeniz, aynı zamanda Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
Ziyarette Vali Karadeniz, Şenpazar Kaymakam Vekili Muhsin Duran Kalkan, İlçe Belediye Başkanı Cem Çınar ve belediye personeli tarafından karşılandı.

Vali Karadeniz, Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar’a belediye başkanlığı görevinin hayırlı, uğurlu olmasını temenni etti.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini ifade eden Şenpazar Belediye Başkanı Çınar, Vali Karadeniz’e ilçe ziyaretinden dolayı şükranlarını sundu. (Haber Merkezi)

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV